Arçelik Çigli Merkez Servis

Urla Arçelik Servisi 7/24 Profosyonel Teknik Destek Saglamaktadır.

Arçelik Buzdolabı Servisi

Buzdolabınızda Servis Gerektiren Arızalar.Cihazınızda Hiç Bir Tepki Almıyorsanız,Cihazınızda Soğutma Yoksa,Buzdolabınızda iç kısımlarda Su Akıtmalar başladıysa ve Alt Bölümde soğutma yoksa Servisimize 0850 333 2 442 Numaradan Ulaşabilirsiniz.

Arçelik Çamasır Makinesi Servisi

Makinenizde Arızaların Başında.Tanburun dönmemesi,Çamaşırları Islak cıkarması.Çamaşırları Sıkma Esnasında ses yapması.Servis Gerektiren hususlardır İletişim:0850 333 2 442.

Arçelik Bulasık Makinesi Servisi

Çiğli Arçelik Servisleri Olarak,Makinanız Bulaşıklarınızı Kirli çıkarıyorsa,Cam Aksamlarda çizikler oluyorsa,Bulaşıklarınızda ıslak Ve lekeler varsa,Yıkamaya başlamıyorsa Bizimle İletişime Geçebilirisiniz.0850 333 2 442.

Arçelik Klima Servisi

Çiğli'de Arçelik Klima'nız,Isıtmıyor,Kumanda Etmiyorsa,Soğutmuyor,Su akıtıyor,Ve Sigorta Atıyorsa,Bakım gerektiyorsa,Uzman Teknisyenlerimizi Aynı Gün Yönlendiriyoruz.0850 333 2 442'den İletişim Kurabilirsiniz.

''Çigli'de Arçelik Servisi''0850 333 2 442

Çiğli servisi İzmir Arçelik Bünyesinde Uzman ekibi Donanımlı servis araçları Arıza Yapan buzdolabı,çamaşır makinesi,bulaşık makinesi,klima Cihazlarınızda bize:0850 333 2 442.Ulaşabilisiniz

7/24 Teknik Destek

Çiğli Servisi Arçelik 0850 333 2 442
Çiğli Arçelik Servisi Aynı Gün Arıza Tespiti
Çiğli'de Hızlı Servis İste0850 333 2 442
Tab Image

Arçelik Çigli Servisleri: 0850 333 2 442

Sanayileşme Devrimi İle yaşamımızda Başlayan Değişim Hız kesmeden Sürüyor. Bunun yanında evimizde kullanmaya başladığımız yardımcı,Elektrikli Ev Aletleri Olan Buzdolabı,Çamaşır makinesi,Bulaşık makinesi.Hayatımızda Oldukca yer Tutmakdadır.Bizler Merak ettikmi kullanırken Elektrikli ev Aletlerini yeterince bilerekmi Kullanıyoruz.Unutmayalımki zamanla yardımcı olsalarda,Kullanmaya bağlı bu cihazların bir süresi var.Elektrikle çalışan bu cihazlarımız Elektriğin olmadığı bir Ortamda Hiç Bir foksiyonları kalmıyor.Elektrik Yaşam Alanımızın Vaz geçilmezi Ama bilelimki Elektrikle güç bulan bu cihazlarımızın Arızalanmasındada Elektrik büyük bir rol almakta.İlk kurulumlarında Elektrik bağlantılarını Kontrol Ettirelim.

Kendi Evlerimizde bize her daim yardımcı olan cihazlarımıza Sahip Olurken ödediğimiz Maddi Ödenek Cihazlarımızın değerini Artırıyor. Tüketiciler olarak Kurulumu Yapılan Elektrikli ev Aletlerimizin kullanma kılavuzlarını Okuyalım.Tabiri caizse kulaktan Dolma söylentilerle Cihazlarımızı kullanmıyalım Yüksek bedeller ödeyerek aldığımız Elektrikli Ev Aletlerimizi Arızasına neden olan sebeplerin en önemlisini Yanlış kullanmaların neden olduğunu biliyormusunuz

Modern Dünyanın yaşam alanını dolduran bu Dayanıklı Tüketim Malları,Veya Diğer bir ismi olan,Beyaz Eşyalar,Hayatımızın Küçük Bir kısmını Doldururken Aslında vazgeçilmez olduğunu Arıza yaptıklarında fark ediyoruz.Biz insanlar Olarak Yaşam alanımızın büyük kısmında yer alan Cihazlarımızı Arızaları esnasında işinde Uzman Teknisyenler tarafında müdahalesine izin verelim.Aksi halde Geri dönüşü zor olan başka sorunlarla karşılaşabiliriz.

Çigli Servisi:0850 333 2 442

Arçelik Beyaz Esya Klima Servisi:0850 333 2 442

post image

ARÇELİK HİZMETLERİ

Çiğli Arçelik Servis,Arçelik Markasının Özel servisidir.Kesinlikle Arçelik Firmasıyla İlgisi Yoktur.İzmir'in Tüm İlçelerinde Hizmet veren firmamız Özel servisin verdiği tüm sorumlulukları yerine getirmek için her geçen gün kendini yeniliyor.Donanımlı Araçlarımız Konusunda uzman teknisyenlerimiz,Artık yerinde müdahale ederek sorun çıkaran Elektrikli Ev Aletlerinize Aynı gün çözüm buluyor.

post image

SERVİS ANLAYIŞI

Günümüz teknolojisinde ilerlemenin İvme kazandığı,yaşantımızda,baş döndürücü Gelişmelerin Beyaz Eşya Klima Sektöründe'de hız kesmeden devam etmektedir.Arçelik İzmir Servisi,İzmir'de kapsama bölgesini geliştirerek izmir'in en Uzak Noktasındada var olduğun kanıtladı bizim için Öncelik müşteri memnuniyeti.Siz müşterilerimeze 7/24 iletişim Hattımızla Hizmetlerimiz Devam edecektir:0850 333 2 442.

post image

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Çiğli özel Arçelik Servisi Müşteri veli nimettir Sözünden yola çıkarak sürdürmekten gurur duyarız.Müşteri temsilcimize ulaşıp istediğiniz gün ve iki saat aralığına Randevu alabilirsiniz..Onarım kararı verillen Elektrikli Ev aletlerinizden,Buzdolabı,Çamaşır makinesi,Bulaşık makinesi,Klima, tüketicimiz Onarım bedeli karşılığında Hizmet fişi bırakılır.Yapılan her onarım İzmir İli sınırları içinde bir yıl yedek parça ve işçilik garantilidir.

ARÇELIK ÇIGLI SERVIS HIZMETLERI